درباره ما

شما اینجا هستید

درباره انتشارات نگارنده دانش

 

چشم انداز

با همکاری پرسنل فنی پشتیبان سایت، مؤلفان، متخصصان و صد البته استقبال شما عزیزان به عنوان رکن اول، در آینده ای نزدیک، تعداد عناوین این فروشگاه آنلاین، به بیش از سی هزار عنوان کتاب دانشگاهی برسد.
لزوم آشنایی دانشجویان و مهندسین با نرم افزارهای به روز تخصصی و نیاز مبرم به آموزش جامع و کاربردی مباحث فنی از یک سو، و نبود منابع مناسب چه از حیث محتوایی و چه از دیدگاه نگارشی، ما را بر آن داشت تا در سال ۱۳۸۸ به تأسیس مؤسسۀ انتشاراتی نگارندۀ دانش اقدام نماییم. از سوی دیگر، رویکرد انتشارات نگارندۀ دانش تولید کتاب های کاربردی است با سه اولویت ”محتوای جامع و به روز“، ”کیفیت ظاهری“ و ”مدنظر داشتن اولویت های مخاطب“، و همان گونه که انتظار می رفت؛ با رعایت این استاندارد، این مجموعه با استقبال فراوان مخاطبان مواجه گردید. دست یابی به این هدف، در سایه همکاری مؤلفان و متخصصان تراز اولی به دست آمده است که سال ها در حوزۀ صنعت مشغول به فعالیت بوده و افزون بر تجربۀ فراوان، قدرت تدریس بالایی نیز داشته اند. ضمن آنکه، کسب رضایت مخاطبان فرهیخته و دقیق جز با همکاری یک تیم مسئولیت پذیر، دلسوز و منظم میسر نیست. بسیار خرسندیم که اعلام نماییم، جایگاهی که امروز در آن ایستاده ایم ثمرۀ یک خرد جمعی است و حاصل آن، علاوه بر جلب اعتماد گرانقدر مخاطبین ما، کسب جوایزی از جمله کتاب فصل کشور، رتبۀ اول جشنواره رشد و ... است.
با این پشتوانه، از سال ۱۳۹۳ اقدام به راه اندازی کتابفروشی آنلاین نگارنده دانش با معیارهایی از جمله گستردگی انتخاب، نگاه تخصصی در گزینش کتابهای مرجع دانشگاهی، امکان دستیابی به اطلاعات کاربردی هر کتاب، و جشنواره تخفیف های مناسبتی نموده ایم. در این فروشگاه آنلاین کتاب ، با ارائه بیش از ۳۰۰۰۰ عنوان کتاب پرمصرف در حوزه های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی( منابع فارسی و لاتین)، هنر و آموزش زبان سعی شده تا نیازهای جامعه علمی کشور تا حد امکان براورده شود.  

خط مشی

تولید کتاب‌ های فنی و کاربردی مناسب با سه اولویت ”محتوای جامع و به روز“، ”کیفیت ظاهری“ و ”مدنظر داشتن اولویت های مخاطب“ برای برقراری ارتباط میان مراکز صنعتی و مراکز آموزش عالی و کم کردن فاصلۀ این مراکز است.

 

انتشارات نگارنده دانش

 

app download

  • تهران ، خیابان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، خیابان شهدای ژاندارمری ، پلاک ۸۸ ، واحد ۳
  • ۶۶۹۶۲۰۵۳ - ۶۶۹۶۲۳۰۵ - ۶۶۹۶۴۲۸۸
  • info@negarandedanesh.com

انتشارات نگارنده دانش به عنوان ناشر کتابهای دانشگاهی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ رسما آغاز کرده و از آن زمان سرلوحه کار ما، درنظر داشتن اولویتهای مخاطب بوده است و به یاری خداوند، توانستیم تا حد زیادی به کسب رضایت مخاطبان فرهیخته و دقیق خود نائل شویم. با این پشتوانه، از سال ۱۳۹۳ اقدام به راه اندازی کتابفروشی آنلاین نگارنده دانش با معیارهایی از جمله گستردگی انتخاب، نگاه تخصصی در گزینش کتابهای مرجع دانشگاهی، امکان دستیابی به اطلاعات کاربردی هر کتاب، و جشنواره تخفیف های مناسبتی نموده ایم. در این فروشگاه آنلاین کتاب ، با ارائه بیش از ۳۰۰۰۰ عنوان کتاب پرمصرف در حوزه های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی( منابع فارسی و لاتین)، هنر و آموزش زبان سعی شده تا نیازهای جامعه علمی کشور تا حد امکان براورده شود. قبل از هر خریدی، شما می توانید به بخش دانلود رایگان رفته و نرم افزار یا ویدئو دلخواه را دانلود کنید یا به بخش مقلالات ما سر زده و از مطالعه جدیدترین و جذابترین مقالات ترجمه شده لذت ببرید.