درباره ما

شما اینجا هستید

درباره انتشارات نگارنده دانش

 

چشم انداز

با همکاری پرسنل فنی پشتیبان سایت، مؤلفان، متخصصان، اساتید گرانقدر و صد البته استقبال شما عزیزان به عنوان رکن اول، در آینده ای نزدیک، تعداد عناوین این فروشگاه آنلاین، به بیش از ده هزار عنوان کتاب دانشگاهی برسد.
لزوم آشنایی دانشجویان و مهندسین با نرم افزارهای به روز تخصصی و نیاز مبرم به آموزش جامع و کاربردی مباحث فنی از یک سو، و نبود منابع مناسب چه از حیث محتوایی و چه از دیدگاه نگارشی، ما را بر آن داشت تا در سال ۱۳۸۸ به تأسیس مؤسسۀ انتشاراتی نگارندۀ دانش اقدام نماییم. از سوی دیگر، رویکرد انتشارات نگارندۀ دانش تولید کتاب های کاربردی است با سه اولویت ”محتوای جامع و به روز“، ”کیفیت ظاهری“ و ”مدنظر داشتن اولویت های مخاطب“، و همان گونه که انتظار می رفت؛ با رعایت این استاندارد، این مجموعه با استقبال فراوان مخاطبان مواجه گردید. دست یابی به این هدف، در سایه همکاری مؤلفان و متخصصان تراز اولی به دست آمده است که سال ها در حوزۀ صنعت مشغول به فعالیت بوده و افزون بر تجربۀ فراوان، قدرت تدریس بالایی نیز داشته اند. ضمن آنکه، کسب رضایت مخاطبان فرهیخته و دقیق جز با همکاری یک تیم مسئولیت پذیر، دلسوز و منظم میسر نیست. بسیار خرسندیم که اعلام نماییم، جایگاهی که امروز در آن ایستاده ایم ثمرۀ یک خرد جمعی است و حاصل آن، علاوه بر جلب اعتماد گرانقدر مخاطبین ما، کسب جوایزی از جمله کتاب فصل کشور، رتبۀ اول جشنواره رشد و ... است.
پس از ۷ سال اعتماد و استقبال شما، ما را بر آن داشت تا با تکیه بر تخصص خود در انتخاب کتب خوب، در راستای تعامل بیشتر با مخاطبان و سهولت کاربران در خرید کتاب های مورد نیاز، به صدد راه اندازی کتاب فروشی آنلاین نگارنده دانش برآییم. این کتاب فروشی آنلاین، شامل بیش از هزار عنوان کتاب برگزیدۀ دانشگاهی است که در قالب گنجینه کتاب های نگارندۀ دانش، قابل سفارش و خرید است.  

خط مشی

تولید کتاب‌ های فنی و کاربردی مناسب با سه اولویت ”محتوای جامع و به روز“، ”کیفیت ظاهری“ و ”مدنظر داشتن اولویت های مخاطب“ برای برقراری ارتباط میان مراکز صنعتی و مراکز آموزش عالی و کم کردن فاصلۀ این مراکز است.

 

انتشارات نگارنده دانش

 

app download

  • تهران - میدان انقلاب - خیابان کارگر جنوبی - خیابان لبافی نژاد - به سمت جمال زاده - کوچه فرزان - پلاک ۲
  • ۰۲۱-۶۶۹۰۱۳۷۶
  • info@negarandedanesh.com