• 0 دیدگاه

انتشارات نگارنده دانش ، پس از طراحی و راه اندازی وب سایت جدید خود ، در جهت استفاده راحت تر و کاربردی کاربران خود بخش ها و امکانات زیر را در فروشگاه اینترنتی نگارنده دانش در جهت خرید و فروش اینترنتی کتاب قرارداده است :

- گنجینه کتاب های نگارنده دانش  :

راه اندازی گنجینه کتاب دانشگاهی ، با بیش از 3000 عنوان کتاب دانشگاهی در بیش از 21 رشته دانشگاهی ، شامل مهم ترین ، کاربردی ترین و پرفروش ترین کتب دانشگاهی ، که کاربران می توانند به راحتی تمامی نیازهای خود برای خرید اینترنتی کتاب را تأمین کنند.
گنجینه نگارنده دانش با افزودن بیش از 50 عنوان کتاب جدید در روز ، سعی دارد تا در فروش اینترنتی کتاب  و تامین آن به عنوان مرجع کتاب های دانشگاهی تبدیل شود.

- جستجوی پیشرفته در فروش اینترنتی کتاب : 

ایجاد بخش جستجوی پیشرفته برای کاربران ، تا به راحتی بتوانند کتاب خود را براساس فیلدهای مورد نیاز خود نظیر : عنوان کتاب ، نام ناشر ، نام نویسنده یا مؤلف و یا نام مترجم جستجو کنند و در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

- دسته بندی رشته های مختلف : 

وجود دسته بندی های مختلف برای هر رشته این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا در رشته دلخواه خود به راحتی بتوانند کتاب مورد نیازشان را مشاهده نمایند.

- نمایش تمامی جزیئات کتاب :

انتشارات نگارنده دانش در فروش اینترنتی کتاب با قراردادن جدول اطلاعاتی کتاب نظیر : 
نام مؤلف ، مترجم ، ناشر ، نوبت چاپ ، تعداد صفحات ، نوع جلد ، شابک و لوح فشرده ، تلاش کرده تا کاربران از تمام اطلاعات کتاب مطلع شوند.
قراردادن تصویر مناسب از کتاب ها ، قرار دادن فایل های قابل دانلود مربوط به فهرست ، مقدمه کتاب و راهنمای خرید ،  معرفی کتاب های پیشنهادی و کتاب های مرتبط از سایر امکاناتی می باشد که در صفحه مربوط به هر کتاب قابل نمایش و استفاده می باشد.

- ثبت سفارش و خرید کتاب در 4مرحله :

امکان ثبت سفارش و خرید کتاب در فروشگاه اینترنتی نگارنده دانش در 4 مرحله ، بدون نیاز به ثبت نام در وب سایت از مهم ترین ویژگی این فروشگاه اینترنتی می باشد که بسیار مورد توجه کاربران بوده است.
اتصال به درگاه امن پرداخت ، ارسال اطلاعات خرید به ایمیل کاربری کاربران از وظایف و تعهدات وب سایت انتشارات نگارنده دانش می باشد.
با جمع بندی از تمام امکانات گفته شده ، به همراه طراحی زیبا ، کاملا استاندارد و لطف همیشگی کاربران سبب شد تا فروشگاه اینترنتی نگارنده دانش به عنوان کاندیدای برترین وب سایت در زمینه انتشارات از نگاه مردم و نگاه داوران به مرحله نهایی در جشنواره وب ایران راه یابد.
قطعا خدمات و امکانات ارائه شده جزو وظایف مجموعه انتشارات نگارنده دانش در جهت خدمت به کاربران خود می باشد.