جشنواره تخفیف خرداد ماه

شما اینجا هستید

 

دوستان عزیز، به همراهانی که در نمایشگاه بین المللی کتاب امسال از غرفه نگارنده دانش خرید کرده اند یک کد تخفیف تعلق گرفت.این کد از تاریخ۹۸/۳/۱ تا ۹۸/۳/۳۱ فعال بوده و به این عزیزان ۱۰% تخفیف بیشتر از تخفیف معمول سایت تعلق می گیرد.

چنانچه برای اولین بار از سایت ما خرید می کنید و تاکنون کد تخفیف نگرفته اید، با خرید بیش از ۲۵۰۰۰۰ تومان،از تخفیف ۱۰ درصدی بهره خواهید برد.

و برای مشتریان وفادار ما که پیش از این از ما خرید کرده اند و کد تخفیف تولد نگارنده دانش برایشان پیامک شده است، به مناسبت سالگرد  ۱۰ سالگی تاسیس انتشارات نگارنده دانش، از ۱۰% تخفیف برخوردار خواهند شد.

 

 

app download

  • تهران ، خیابان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، خیابان شهدای ژاندارمری ، پلاک ۸۸ ، واحد ۳
  • ۶۶۹۶۲۰۵۳ - ۶۶۹۶۲۳۰۵ - ۶۶۹۶۴۲۸۸
  • info@negarandedanesh.com

انتشارات نگارنده دانش به عنوان ناشر کتابهای دانشگاهی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ رسما آغاز کرده و از آن زمان سرلوحه کار ما، درنظر داشتن اولویتهای مخاطب بوده است و به یاری خداوند، توانستیم تا حد زیادی به کسب رضایت مخاطبان فرهیخته و دقیق خود نائل شویم. با این پشتوانه، از سال ۱۳۹۳ اقدام به راه اندازی کتابفروشی آنلاین نگارنده دانش با معیارهایی از جمله گستردگی انتخاب، نگاه تخصصی در گزینش کتابهای مرجع دانشگاهی، امکان دستیابی به اطلاعات کاربردی هر کتاب، و جشنواره تخفیف های مناسبتی نموده ایم. در این فروشگاه آنلاین کتاب ، با ارائه بیش از ۳۰۰۰۰ عنوان کتاب پرمصرف در حوزه های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی( منابع فارسی و لاتین)، هنر و آموزش زبان سعی شده تا نیازهای جامعه علمی کشور تا حد امکان براورده شود. قبل از هر خریدی، شما می توانید به بخش دانلود رایگان رفته و نرم افزار یا ویدئو دلخواه را دانلود کنید یا به بخش مقلالات ما سر زده و از مطالعه جدیدترین و جذابترین مقالات ترجمه شده لذت ببرید.