همکاری با ما

شما اینجا هستید

 • مؤلفان و مترجمان
  همکاری با انتشارات نگارنده دانش

  مؤلفان و مترجمان

  مترجم کتب درسی دانشگاهی ، مؤلف کتب کاربردی

  - تسلط کامل مؤلف بر موضوع با تجربۀ تدریس و کار در صنعت
  - قلم خوب و روان و انسجام موضوعی مطالب
  - انگیزه و اشتیاق به نوشتن به‌عنوان رکن اصلی

 •  ناشران
  همکاری با انتشارات نگارنده دانش

  ناشران

  مشاغل مرتبط با صنعت نشر

   ما آماده ایم تا مشتریان خود را با همکاران ناشر، به اشتراک بگذاریم. با این کار، به کمک هم ارزش بیشتری برای مشتری خلق کرده و محصولات متنوع تری تقدیم آنها خواهیم نمود و این اولین گام از همکاری برد برد است.

 • کتاب فروشی ها
  همکاری با انتشارات نگارنده دانش

  کتاب فروشی ها

  نمایندگی فروش

  به منظور امکان دستیابی آسان تر مخاطب و ارتقاء سطح مهندسی کشور ، بدین وسیه این مؤسسه آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در ایجاد نمایندگی فروش در کلیه شهرهای فاقد نمایندگی اعلام می دارد.ما از هرگونه پیشنهاد جهت تأسیس.. 

 •  موسسات  و شرکت ها
  همکاری با انتشارات نگارنده دانش

  موسسات وشرکت ها

  چاپ کتاب
  چاپ کتاب برای اساتید دانشگاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی
  چاپ کتاب برای شرکت ها، طرح جایگزینی سررسید با کتاب

app download

 • تهران ، خیابان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، خیابان شهدای ژاندارمری ، پلاک ۸۸ ، واحد ۳
 • ۶۶۹۶۲۰۵۳ - ۶۶۹۶۲۳۰۵ - ۶۶۹۶۴۲۸۸
 • info@negarandedanesh.com

انتشارات نگارنده دانش به عنوان ناشر کتابهای دانشگاهی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ رسما آغاز کرده و از آن زمان سرلوحه کار ما، درنظر داشتن اولویتهای مخاطب بوده است و به یاری خداوند، توانستیم تا حد زیادی به کسب رضایت مخاطبان فرهیخته و دقیق خود نائل شویم. با این پشتوانه، از سال ۱۳۹۳ اقدام به راه اندازی کتابفروشی آنلاین نگارنده دانش با معیارهایی از جمله گستردگی انتخاب، نگاه تخصصی در گزینش کتابهای مرجع دانشگاهی، امکان دستیابی به اطلاعات کاربردی هر کتاب، و جشنواره تخفیف های مناسبتی نموده ایم. در این فروشگاه آنلاین کتاب ، با ارائه بیش از ۳۰۰۰۰ عنوان کتاب پرمصرف در حوزه های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی( منابع فارسی و لاتین)، هنر و آموزش زبان سعی شده تا نیازهای جامعه علمی کشور تا حد امکان براورده شود. قبل از هر خریدی، شما می توانید به بخش دانلود رایگان رفته و نرم افزار یا ویدئو دلخواه را دانلود کنید یا به بخش مقلالات ما سر زده و از مطالعه جدیدترین و جذابترین مقالات ترجمه شده لذت ببرید.