پرسش و پاسخ

شما اینجا هستید

راهنمای پرسش و پاسخ انتشارات نگارنده دانش

در این بخش سوالات و درخواست هایی که کاربران در بخش های مختلف با آنها رو به رو هستند ، بصورت کامل پاسخ داده شده استبرای آگاهی از روند خرید و صدور فاکتور لطفا به قسمت راهنمای خرید آنلاین مراجعه نمایید.
سفارش‌های ثبت شده در سایت شامل دو گروه هستند: 
۱. کتاب‌های انتشارات نگارنده دانش که همان روز بسته‌بندی و آماده می‌شوند. 
۲. کتاب‌های گنجینه، که در صورت موجود بودن کتاب‌ها در انبار، سفارش در همان روز و در غیر این‌صورت ظرف یک تا سه روز کاری گردآوری و آماده خواهند شد. در‌صورتی‌که تهیه کتاب سفارش داده شده بیش از این به طول بی‌انجامد حتماً با شما تماس گرفته می‌شود تا مطابق هماهنگی با شما سفارش مسترد شده و یا زمان بیشتری برای تهیه آن اختصاص یابد.


سفارشات هر روز بین ساعت ۱۲ تا ۱۳ به واحد پست تحویل داده می‌شوند. اگر شما هنگام ثبت درخواست خود گزینه پست سفارشی را انتخاب کرده باشید از زمان تحویل بسته به واحد پستی، بین ۴ تا ۷ روز و اگر گزینه پست پیشتاز را انتخاب کرده باشید نهایتا ۲ تا ۴ روز کاری طول می‌کشد تا سفارش به دست شما برسد.
هزینه ارسال نیز بر مبنای نوع پستی که انتخاب می‌کنید متفاوت خواهد بود، اما این هزینه تابع تعداد اقلام سفارش و مسافت نیست.
بعد از تحویل سفارش به واحد پستی، کد رهگیری مربوطه در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید آن را در سایت رهگیری مرسولات پستی وارد کرده و از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید. شایان ذکر است با توجه به اینکه که گاهی ادارۀ پست به‌روزرسانی اطلاعات کدرهگیری را در حالت پست سفارشی با تأخیر انجام می‌دهد،ممکن است این اطلاعات دقیق نباشد.
شایان ذکر است که پس از تحویل سفارش به واحد پستی، مسئولیت آن بر عهده اداره پست جمهوری اسلامی ایران است، از این‌رو اگر سفارش در زمان مقرر به دستتان نرسید می‌توانید با در دست داشتن کد رهگیری به اداره پست مراجعه کرده و وضعیت آن را جویا شوید. با توجه به اینکه کلیه بسته‌ها مشمول بیمه هستند در صورت عدم تحویل بسته اداره پست موظف است، خسارت وارده را مطابق قوانین پست به شما پرداخت کند.در مورد کتاب‌هایی که متعلق به انتشارات نگارنده دانش است قیمت کتاب‌ها قطعی و به روز می‌باشد. در مورد کتاب‌های گنجینه که مربوط به ناشران همکار می‌باشند، مجموعه انتشارات نگارنده دانش تمام سعی خود را دارد که قیمت‌ها به روز باشد، با این وجود به دلیل تغییرات پی در پی قیمت، ممکن است در موارد معدودی، قیمت محصول با قیمت سفارش داده شده متفاوت باشد. در این موارد از طرف فروشگاه آنلاین انتشارات نگارنده دانش با شما تماس گرفته شده و در صورت تمایل شما به پرداخت مابه‌التفاوت، سفارش ارسال و یا مسترد می‌شود.


تمامی آثار انتشارات نگارنده دانش شامل ۱۰ درصد تخفیف می‌باشند. اما در مورد آثار سایر ناشران همکار که در قسمت گنجینه کتاب‌های دانشگاهی عرضه می‌شوند، بسته به تخفیفی که ناشر کتاب‌ها به ما می‌دهد، کتاب‌ها با ۱۰ درصد، ۵ درصد و یا بدون تخفیف عرضه می‌شوند.


وجه مربوط به کتاب‌هایی که تهیه آنها ممکن نبوده حتما برای شما مسترد می‌شود، اما سایر اقلام برای شما ارسال می‌شوند.


اگر زمان مراجعه مأمور پست در محل حاضر نباشید، مطابق قوانین اداره پست، برای بار دوم به شما مراجعه خواهند کرد. اگر باز هم حضور نداشته باشید یک رسید شامل شماره و تاریخ مراجعه در محل قرار می‌دهند که می‌توانید همراه آن به اداره پست منطقه خود مراجعه کرده و بسته را دریافت نمایید. در صورت عدم مراجعه به اداره پست در زمان مقرر، بسته برای فرستنده مرجوع خواهد شد. همچنین ممکن است در صورت نادرست بودن نشانی پستی یا کامل نبودن آن، اشتباه بودن کد پستی و یا عدم شناسایی آدرس توسط مأمور پست، بسته مرجوع شود. در این صورت از طرف فروشگاه آنلاین نگارنده دانش با شما تماس گرفته می‌شود. برای ارسال سفارش لازم است مجدد هزینه پست را واریز نمایید.


در موارد استثنائی ممکن است وجه از حساب شما کسر شود ولی پرداخت آن در سایت تأیید نشود. در حالت عادی پایانه‌های پرداخت بانک این گونه تراکنش‌ها را به صورت خودکار مسترد کرده و وجه ظرف مدت چند دقیقه تا حداکثر چند روز به حساب بانکی شما مسترد می‌گردد.اگر به هر دلیل با گذشت ۳ روز از زمان تراکنش وجه به حساب‌تان بازگردانده نشد با مسئولین فروشگاه آنلاین نگارنده دانش تماس گرفته و شماره سفارش، پایانه پرداخت انتخاب شده، تاریخ و ساعت تراکنش و ۴ رقم آخر کارت تان را اطلاع دهید. وضعیت تراکنش از طریق بانک استعلام شده و در صورت صحیح بودن پرداخت، سفارش‌تان تأیید می‌شود.
شایان ذکر است اگر پرداخت تأیید نشود لازم است موضوع را از طریق شرکت مسئول پایانه پرداخت پیگیری نمایید.


انتشارات نگارنده دانش کتاب‌های خود را پشتیبانی می‌کند به این معنی که اگر کتابی مشکل چاپ داشته باشد حتما آن را برای شما تعویض خواهد کرد. اما در مورد آثار ناشران همکار، کتابفروشی آنلاین نگارنده دانش همانند دیگر کتابفروشی ها فقط کتابهای مورد نیاز مشتریان را برای آنها فراهم می‌کند و هرگونه خدمات و پشتیبانی در خصوص کتاب بر عهده ناشرکتاب می‌باشد. 


شایان ذکر است که انتشارات نگارنده دانش بابت لوح‌های فشرده‌یی که همراه بعضی از کتاب‌ها عرضه می‌شود، هزینه‌ای از مخاطبین محترم دریافت نمی‌کند و این خدمات به‌صورت رایگان ارائه می‌شود. با این وجود اگر CD یا DVD به لحاظ سخت‌افزاری مشکل داشته باشد ما آن را برای شما تعویض خواهیم کرد. اما با توجه به تنوع نرم‌افزارها امکان خدمات پشتیبانی مربوط به نصب هریک از آنها از طرف انتشارات میسر نیست. مخاطبین محترم در صورت مواجه شدن با مشکل هنگام نصب می‌توانند از طریق ایمیل از مشاوره و راهنمایی مولف کتاب بهره‌مند شوند. (همانطور که قبلا نیز بیان کردیم انتشاارت نگارنده دانش این خدمات را فقط در مورد محصولات خود ارائه می‌دهد)


در صفحه مربوط به هر کتاب در قسمت اطلاعات، می‌توانید مشاهده کنید که کتاب لوح فشرده دارد یا نه. اگر در این قسمت درج شده باشد که کتاب لوح فشرده دارد، حتما همراه با کتاب برای شما ارسال خواهد شد.


در مورد آثار انتشارات نگارنده دانش فایل PDF پیشگفتار و فهرست تمامی محصولات در قسمت دانلودها در صفحه اختصاصی هر کتاب قرار گرفته است.
در مورد کتاب‌هایی که در قسمت گنجینه کتاب‌های دانشگاهی عرضه می‌شوند، فایل PDF فهرست کتاب‌ها توسط تیم پشتیبانی سایت تهیه شده و در قسمت دانلودها قرار گرفته است.


اگر کتاب خاصی مدنظر دارید که در سایت موجود نبود می‌توانید از طریق هریک از راه‌های تماسی که در قسمت تماس با ما ذکر شده‌اند، سفارش خود را مطرح کنید. مجموعه نگارنده دانش در صورت امکان آن را برای شما فراهم خواهد کرد.


برای هر نوع همکاری، لطفا به قسمت همکاری با ما در صفحه اصلی سایت انتشارات نگارنده دانش مراجعه نمایید.


متأسفانه ما نمی‌توانیم اطلاعات شخصی مؤلفان و مترجمان را در اختیار شما قرار دهیم اما حتما پیام‌های شما را به ایشان منتقل خواهیم کرد. به‌علاوه آدرس پست الکترونیک اکثر این بزرگواران در انتهای پیشگفتار کتاب آمده است و می‌توانید از طریق ایمیل با ایشان در تماس باشید.

 

app download

  • تهران ، خیابان انقلاب ، خیابان ۱۲ فروردین ، خیابان شهدای ژاندارمری ، پلاک ۸۸ ، واحد ۳
  • ۶۶۹۶۲۰۵۳ - ۶۶۹۶۲۳۰۵ - ۶۶۹۶۴۲۸۸
  • info@negarandedanesh.com

انتشارات نگارنده دانش به عنوان ناشر کتابهای دانشگاهی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ رسما آغاز کرده و از آن زمان سرلوحه کار ما، درنظر داشتن اولویتهای مخاطب بوده است و به یاری خداوند، توانستیم تا حد زیادی به کسب رضایت مخاطبان فرهیخته و دقیق خود نائل شویم. با این پشتوانه، از سال ۱۳۹۳ اقدام به راه اندازی کتابفروشی آنلاین نگارنده دانش با معیارهایی از جمله گستردگی انتخاب، نگاه تخصصی در گزینش کتابهای مرجع دانشگاهی، امکان دستیابی به اطلاعات کاربردی هر کتاب، و جشنواره تخفیف های مناسبتی نموده ایم. در این فروشگاه آنلاین کتاب ، با ارائه بیش از ۳۰۰۰۰ عنوان کتاب پرمصرف در حوزه های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پزشکی( منابع فارسی و لاتین)، هنر و آموزش زبان سعی شده تا نیازهای جامعه علمی کشور تا حد امکان براورده شود. قبل از هر خریدی، شما می توانید به بخش دانلود رایگان رفته و نرم افزار یا ویدئو دلخواه را دانلود کنید یا به بخش مقلالات ما سر زده و از مطالعه جدیدترین و جذابترین مقالات ترجمه شده لذت ببرید.